Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
LENIAK TO CIEMNIAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LENIAK,DOKTOR,QWERTY- głowni przeciwnicy protestu,ciekawe tylko kto kryje sie za tymi nickami, bo na pewno nie zdrowi psychicznie ludzie, podejrzane sa ich poglady i siwetna znajomosc z niechcianym ks.P. obserwuje to forum od dłuższego czasu i moze najwyzszy czas powitac ks.P. i jego dwóch braci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC zapomniałeś o sobie. To tak z wrodzonej skromności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC napisał:
LENIAK,DOKTOR,QWERTY- głowni przeciwnicy protestu,ciekawe tylko kto kryje sie za tymi nickami, bo na pewno nie zdrowi psychicznie ludzie, podejrzane sa ich poglady i siwetna znajomosc z niechcianym ks.P. obserwuje to forum od dłuższego czasu i moze najwyzszy czas powitac ks.P. i jego dwóch braci.
To ja Doktor. Skąd znam ks. KP? Nie Twój interes. Wystarczy że Ci odpowiem że znam go z dawnych lat i niedawnych też i ponieważ go znam nie dam Ci szkalować jego imienia. Widać ks. KP jednak jest niechciany przez namiot, a ponoc wszystko dotyczy decyzji biskupa wobec ks. MŻ. A co do rodziny ks. KP, to Ty jej w to nie mieszaj, bo to przekracza już granice dobrego smaku. Skoro Twojej rodziny nikt się nie czepia to i Ty się odczep od jego rodziny. A może chcesz się spotkać w realu? Wymienimy "poglądy"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABC napisał:
LENIAK,DOKTOR,QWERTY- głowni przeciwnicy protestu,ciekawe tylko kto kryje sie za tymi nickami, bo na pewno nie zdrowi psychicznie ludzie, podejrzane sa ich poglady i siwetna znajomosc z niechcianym ks.P. obserwuje to forum od dłuższego czasu i moze najwyzszy czas powitac ks.P. i jego dwóch braci.
Skoro mówisz że mam podejzane poglądy, to powiedz które z nich są podejżane. Tylko mów konkretnie i rób cytaty. Nie jesteś w stani nic mi zarzucić. Ciekawe kto się kryje za Twoim nickiem? Ja Ci powiem: kryje się zwykły mały człowieczek o chorych poglądach lubujący szkalować niewinnych ludzi. Nie będę się znizał do Twojego poziomu zeby powiedzieć Ci jaki jmam stosunek do takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mała~ napisał:
LENIAK TO CIEMNIAK
mała jesteś i masz mały móżdżek. Nie masz nic konkretnego do powiedzenia to nie zaśmiecaj forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor napisał:
Skoro mówisz że mam podejzane poglądy, to powiedz które z nich są podejżane. Tylko mów konkretnie i rób cytaty. Nie jesteś w stani nic mi zarzucić. Ciekawe kto się kryje za Twoim nickiem? Ja Ci powiem: kryje się zwykły mały człowieczek o chorych poglądach lubujący szkalować niewinnych ludzi. Nie będę się znizał do Twojego poziomu zeby powiedzieć Ci jaki jmam stosunek do takich ludzi.
Doktorku podejrzane piszemy przez rz. Proszę zapamiętaj, że po j piszemy rz. W końcu nick doktor do czegoś zobowiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor napisał:
Skoro mówisz że mam podejzane poglądy, to powiedz które z nich są podejżane. Tylko mów konkretnie i rób cytaty. Nie jesteś w stani nic mi zarzucić. Ciekawe kto się kryje za Twoim nickiem? Ja Ci powiem: kryje się zwykły mały człowieczek o chorych poglądach lubujący szkalować niewinnych ludzi. Nie będę się znizał do Twojego poziomu zeby powiedzieć Ci jaki jmam stosunek do takich ludzi.
doktorku, doktorku wytykałeś mi błędy ortograficzne, a tu proszę!!!!!! przenieś się na jakieś inne forum np. do Radia ER, albo zainteresuj się innym tematem(a ciekawe czemu tak kurczowo trzymasz się tego tematu) Z Twoich wypowiedzi wieje złością i nienawiścią do bliźnich i twierdzisz, że jesteś blisko KP- to znaczy, że i on jest taki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak powitajmy doktora- Przemka Podstawkę, widać u Was to rodzinne, te problemy z emocjami i zdrowiem psychicznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba napisał:
doktorku, doktorku wytykałeś mi błędy ortograficzne, a tu proszę!!!!!! przenieś się na jakieś inne forum np. do Radia ER, albo zainteresuj się innym tematem(a ciekawe czemu tak kurczowo trzymasz się tego tematu) Z Twoich wypowiedzi wieje złością i nienawiścią do bliźnich i twierdzisz, że jesteś blisko KP- to znaczy, że i on jest taki.
No zacytuj, gdzie ta nienawiść? Nie zmienię forum bo Ciebie tu widzę. Nigdzie nie twierdziłem że jestem blisko ks. KP. Czytaj ze zrozumieniem, ale widzę że ciężko Ci to idzie. Boli Cię prawda którą piszę? No cóż, prawda w oczy kole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tola napisał:
Doktorku podejrzane piszemy przez rz. Proszę zapamiętaj, że po j piszemy rz. W końcu nick doktor do czegoś zobowiązuje.
Och, dziękuję. Przepraszam za pomyłkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michał napisał:
No tak powitajmy doktora- Przemka Podstawkę, widać u Was to rodzinne, te problemy z emocjami i zdrowiem psychicznym
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? niestety pudło. Może jakieś spotkanie zrobimy? Proponuję u nas w abramowicach. Przebadamy Ciebie najpierw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CYTAT(Zbożowa @ 3.08.2009, 09:16:56) Jeśli to chodzi o tego samego Podstawkę, ktorego zabrali nam z kościoła przy Zbożowej, a który potem do szału doprowadzał wiernych w kolejnych parafiach do których był wyrzucany to się nie dziwię... Jak TW Filozof spróbuje go znów na Zbożową przenieść to też będę protestował. No i garaż jeszcze staranniej zabezpieczę . do nas też nie wejdzie, a jak wejdzie to szybko wyleci do nas też nie wejdzie, a jak wejdzie to szybko wyleci
Po pierwsze to tylko zbieżność nazwisk i tyle. Po drugie wasz obecny proboszcz to bardzo dobry kolega ks. KP, skoro tak to idąc tokiem rozumowania niektórych obecnych tu na forum osób, powinniscie wyrzucic swojego proboszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor napisał:
Po pierwsze to tylko zbieżność nazwisk i tyle. Po drugie wasz obecny proboszcz to bardzo dobry kolega ks. KP, skoro tak to idąc tokiem rozumowania niektórych obecnych tu na forum osób, powinniscie wyrzucic swojego proboszcza.
żadna zbieżność nazwisk, nie ukrywaj niewygodnych dla ks.Podstawki faktów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
żadna zbieżność nazwisk, nie ukrywaj niewygodnych dla ks.Podstawki faktów.
Ustalmy to raz na zawsze - proboszczem był tam ks. Kazimierz Podstawka.Nie manipulujcie faktami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
żadna zbieżność nazwisk, nie ukrywaj niewygodnych dla ks.Podstawki faktów.
Oj pusta głowa. Ks. Kazimierz Podstawka i ks. Krzysztof Podstawka. Czy wszyscy Kowalscy, Nowakowie itp to jedna rodzina? O księżach poczytaj na stronie archidiecezji lubelskiej. Podać linka? Przeproś teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doktor napisał:
Oj pusta głowa. Ks. Kazimierz Podstawka i ks. Krzysztof Podstawka. Czy wszyscy Kowalscy, Nowakowie itp to jedna rodzina? O księżach poczytaj na stronie archidiecezji lubelskiej. Podać linka? Przeproś teraz.
Ha ha ha ciekawe za co, a ty się wypnij w stronę biskupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ha ha ha ciekawe za co, a ty się wypnij w stronę biskupa.
A wiesz, że jest taka możliwość, aby dowiedzieć się z jakiego numeru IP piszesz i dowiedzieć się gdzie mieszkasz?? Internet nie jest wcale taki anonimowy... Więc zastanów się co piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ha ha ha ciekawe za co, a ty się wypnij w stronę biskupa.
Hmm. Żałosny jesteś. Przeproś za to że kłamiesz na forum i tyle. A teraz pytanie do pikietujacych. Czy wy popieracie takiego typu wypowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytający napisał:
A wiesz, że jest taka możliwość, aby dowiedzieć się z jakiego numeru IP piszesz i dowiedzieć się gdzie mieszkasz?? Internet nie jest wcale taki anonimowy... Więc zastanów się co piszesz.
Jestem nawet za- niech ponoszą odpowiedzialność za swoje slowa. Powt. "Anonimowość " nie usprawiedliwia podłego postępowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...